Плануйте народження дитини в одному з кращих перинатальних центрів України, відкрийте для себе унікальні радонові ванни в санаторії «Дениші» та запрошуйте друзів з-за кордону випробувати сучасні методи стоматоголії у вигідному співвідношенні ціна/якість.

В Україну щороку приїжджає 45-50 тисяч іноземних медичних туристів. Іноземців насамперед цікавить штучне запліднення, лікування стовбуровими клітинами, сурогатне материнство, кардіологія, офтальмологія і стоматологія.

Україна приваблює меншими цінами, сучасними технологіями і якісним обслуговуванням.

Найбільше медичних туристів приймає столиця Київ. Втім Житомир також не пасе задніх, адже медичні заклади нашої області одні з кращих в країні.

Народження дитини.
В Житомирському обласному перинатальному центрі жінка проходить практичні та теоритичні консультації у кращих лікарів області, психологічну підготовку з психологами, планує майбутні пологи. Якщо плануються партнерьскі пологи, супроводжуюча сторона теж проходить навчання.

Кожна третя дитина на Житомирщині народжується в обласному перинатальному центрі. Давати нове життя сюди приїджають з усієї України. Сьогодні тут працює нове пологове відділення з сучасним обладнанням європейського рівня.
Головна особливість - виживаність дітей вагою від 500 грамів - 1 кг сягає світових стандартів (87%).

Перинатальний центр – це «медична родзинка» Житомирської області. За час існування тут народилося більше 52 тисяч малюків.

 

Вертебрологія.
За офіцінійною статистикою, 85% населення України страждають від остеохондрозу та хвороб хребта. Щоб відчути на собі цілющу дію унікальних радонових ванн не обовязково їхати в «Хмельник». Всі переваги оздоровчого туризму сьогодні є в санаторії «Дениші» на Житомирщині.

Лікувально-санаторний центр «Дениші» розташований посеред лісу, на скелястому березі р. Тетерів (в 20 км від Житомира і в 150 км від Києва). Тут є все необхідне для лікування й відпочинку: мякий клімат, цілюще, насичене озоном соснове повітря, і краєвиди, варті пензля художника. Ці місця цілком справедливо називають поліською Швейцарією.

Відомий санаторій насамперед радоновою водою, яку тут видобувають із власних свердловин. Вона здійснює цілющий вплив на 4 системи людського організму: опорно-руховий апарат, серцево-судинну та нервову системи, гінекологічні органи.

В Денишах застосовують також мінеральну воду з Моршина, грязі Сакського озера, соляну печеру з Солотвинської солі, сіль Мертвого моря, парафін з озокеритом, водні процедури. Популярні нетрадиційні методи лікування й реабілітації: фітотерапія, гірудотерапія, аромотерапія та різноманітний ручний масаж, який застосовується комплексно разом із фізіотерапевтичними процедурами.


Кардіологія.
Кардіохірургічний центр Житомирської обласної клінічної лікарні ім.О.Ф. Гербачевського - один з небагатьох кардіохірургічних центрів України, де виконується операція – одномоментна ендартеректомія з сонної артерії і аорто-коронарне шунтування. Високваліфіковані лікарі цілодобово повертають людей до життя!

Житомирські кардіохірурги зробили більше 200 операцій на серці з 2015 року.

Лікувальний заклад отримав відзнаку «Чиста лікарня безпечна для пацієнта» від Всеукраїнської асоціації «Служба організації інфекційного контролю» (СОІК).


Стоматологія.
Вартість і якість стоматологічних послуг в різних регіонах країни, а тим більше в різних країнах, дуже сильно коливається. Дуже часто різниця в цінах на стоматологічні послуги становить тисячі доларів. Йдеться про складне комплексне лікування, протезування, імплантацію та інші послуги, пов'язані з інноваційними медичними технологіями, в тому числі і лазерними.

Не зважаючи на колосальну різницю у вартості на стоматологічні послуги в Європі та Україні, рівень якості в деяких клініках не поступається західним. І Житомирщина - один з напрямів стоматологічного туризму!

Найбільшою популярністю серед стоматологічних послуг користується протезування зубів, оскільки є комплексною процедурою.

Ваша посмішка - наш престиж!