Незабаром у Житомирі пройде фестиваль "Житомирська вежа - 2019".

Всеукраїнський фестиваль "Житомирська вежа" спрямований формувати у громадян міжкультурний та міжнаціональний діалог, виховувати інтерес до культурно-історичної спадщини Поліського краю, показати вагомий внесок національних культур різних народів у розвиток Житомира.

Відроджувати культурно-моральні цінності молоді, формувати ідеї дружнього співіснування народів, як запоруки миру, виховувати патріотизм та відповідальність за долю України, оскільки мистецтво транслює настрій нації.

Розвиток духовного єднання та взаємозбачанення української національної культури та культур інших національностей слугуватиме зміцнення міжнаціональної злагоди. Збереження зразків етнічної спадщини стане запорукою туристичної привабливості, сімейного відпочинку.

Благодійний фонд за сприяння Житомирської обласної державної адміністрації, Житомирської міської ради, Житомирської обласної ради консолідує зусилля громадських організацій, меценатів, національно-культурних товариств, науковців і мистецтвознавців, Українського Дому у творені сучасного культурного простору на фестивалі "Житомирська вежа".

Фестиваль став традиційним та проводиться вп'яте.

Подарують радість гостям учасники святкового концерту, кращі виконавці народної та естрадної пісні, віртуозні музиканти, хореографічні колективи, літературну сторінку на фестивалі продемонструють майстри художнього слова.

Про історично-культурні пам'ятки Житомира розкажуть краєзнавці та почесні гості свята. Театралізоване дійство має нагадати усім нам про одвічні цінності: патріотизм, шанобливе ставлення до своїх животоків - історичних та духовних.