Шановні друзі! Запрошуємо усіх на фестиваль старовинної культури "Княжий спадок". Вже вчетверте, 17 серпня, в столиці древлянського краю - місті Коростень, відбудеться фестиваль, де кожен бажаючий зможе зануритися у атмосферу давніх часів, дізнатися більше про побут наших предків, познайомитися з їх культурною спадщиною.
Дійство відбуватиметься на території коростенського городища, в мальовничому парку "Древлянський".
Княжий спадок – не лише музичний фестиваль, в ньому поєднана історична реконструкція, майстер-класи з традиційних ремесел, конкурси та забави, що не залишать байдужими любителів активного відпочинку та душевної атмосфери. Гостей розважатимуть музичні гурти, співці та музики, відбудеться лицарський турнір, кожен зможе взяти участь у давніх іграх та змаганнях. На нашій ярмарці можна не лише придбати пам’ятний сувенір, а й взяти участь у його виготовленні, та отримати декілька порад з перших вуст, від майстра-ремісника, завершуватиме фестиваль фаєр-шоу.


Чекаємо вас 17 серпня 15:00-23:15, Житомирська обл. м. Коростень, парк "Древлянський", територія біля пам’ятника князю Малу.

Фестиваль організований за підтримки Коростенської ради та коростенської МГО "Молодіжна міська рада".