Департамент культури, молоді та спорту облдержадміністрації, Житомирський обласний туристичний інформаційний центр оголошують відкритий обласний конкурс туристичної фотографії з нагоди Дня туризму. Участь у Фотоконкурсі безкоштовна. Право взяти участь у Фотоконкурсі мають всі бажаючі.
Метою конкурсу є:
популяризація туристичних об’єктів та історико-культурної спадщини, стимулювання творчої, пізнавальної і соціальної активності мешканців та гостей Житомирської області, сприяння налагодженню творчих зв’язків і обміну досвідом між фотографами, мандрівниками та ін. учасниками конкурсу, підтримка сучасних тенденцій і технологій у фотомистецтві, ілюстрація засобами сучасного фотомистецтва краси та атрактивності туристичної Житомирщини.

Вимоги:

1. У Фотоконкурсі беруть участь всі бажаючі фотомайстри та фотоаматори. Вік необмежений.
2. До участі у Фотоконкурсі не допускаються фотографії:
- на яких зображені елементи насильства, політики, терору, алкоголю, тютюну, расової, національної, етнічної чи релігійної дискримінації;
- не відповідають умовам Фотоконкурсу;
- не були зареєстровані та надані пізніше вказаного терміну.

3. Один автор може подати до 10 робіт, як кольорових, так і чорно-білих, розміром 20 х 30 (Подача робіт у друкованому варіанті є обов’язковою умовою конкурсу, окрім номінації «Супер селфі zhtGO»). На кожній світлині необхідно зазначити назву, місце, де було зроблено фото та псевдо автора. В окремому запечатаному конверті, підписаному псевдо, подаються повні дані автора: прізвище, ім’я, по-батькові, адреса, контактні телефони. Всі роботи обов’язково подаються також в електронному варіанті у форматі JPG (з роздільною здатністью 300 dpi) на електронних носіях для можливого видання каталогу (буклетів) та розміщення на сайті. Для участі в номінації «Супер селфі zhtGO» обов’язковою умовою є публікування фото у соц. мережах фейсбук та інстаграм з відміткою туристичного інформаційного центру та #Суперселфі zhtGO.
4. До участі в конкурсі допускаються лише фотороботи, відзняті на території Житомирської області.

Номінації фотоконкурсу:
«Захоплення природою» Природні туристичні об’єкти, унікальні природні зони Житомирщини, заповідники, заказники, урочища.
«Архітектурне натхнення» Храми, пам’ятники, скульптури, музеї, фонтани та інші архітектурні туристичні об’єкти.
«Яскрава мить» Фото з різноманітних подій, фестивалів, свят, заходів та ін.
«Супер селфі zhtGO» Селфі на фоні туристичних об’єктів Житомирської області.

Таймінг фотоконкурсу:
Прийом робіт починається з 22.06.2020 р.
Кінцевий термін подання конкурсних робіт 07.09.2020 р.
Підсумки Фотоконкурсу будуть опубліковані на сторінках у соц. мережах департаменту культури, молоді та спорту Житомирської облдержадміністрації та офіційному веб-сайті Житомирського обласного туристичного інформаційного центру 21.09.2020
Відібрані фотороботи експонуються на виставці у Житомирській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. О. Ольжича (м. Житомир, Новий Бульвар, 4) з 25.09.2020 р. по 16.10.2020 р.
Беручи участь у конкурсі, учасники засвідчують власне авторство на подані роботи та надають право організаторам конкурсу на використання поданих фоторобіт у некомерційних промо-проектах.
Фотороботи після проведення конкурсу авторам не повертаються.
Фотографії подаються авторами особисто або поштою за адресою: вул. Мала Бердичівська, 25, м. Житомир, 10014, КУ «Туристичний інформаційний центр» ЖОР, каб.51, 4 поверх.
Довідки за телефоном: 47-44-20, або поштою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.