Гра "Мандрівка Житомирщиною" стала одним із 19 переможців гранту від ОДА у 2018 році.

У Житомирі у грудні відбулась презентація першої пізнавальної туристичної гри "Мандрівка Житомирщиною". Презентували її для маленьких відвідувачів інтерактивного дитячого простору "Арсенал ідей". Завдяки такій настільній грі можна вивчати історію рідного краю, цікаві місця та дізнаватись про видатних особистостей.

Познайомили з грою, розповіли про плани на майбутнє голова ГО "Житомир, зроби голосніше!" Людмила Зубко та виконуючий обов'язки директора Житомирського обласного туристичного інформаційного центру Василь Кравчук.

Ідея гри належить громадській організації "Житомир, зроби голосніше!", яка отримала грант від облдержадміністрації на реалізацію проекту в розмірі 100 000 гривень. 

Гра складається з мапи області, де зображено туристичні об'єкти, фішок у кольорах гербу Житомирщини, кубика, трьох наборів карток, кишенькового довідника про Житомирщину та тубусу для зберігання інших деталей. Автори проекту зауважили, що матеріали гри є гіпоалергенними, а всі деталі будуть довго слугувати користувачам.

Найближчим часом, планується розробка тиражу розробити двома мовами: англійською та українською. Плануюють додати ще більше карток з туристичними об'єктами й цікавою інформацією про видатних осіб Житомирщини. У майбутньому гру також можна буде придбати у музеях та сувенірних крамницях міста та області.