Якщо ваша сім'я полюбляє проводити свій вільний час не лежачи на дивані, тоді вам потрібно їхати у Гідропарк ловити хвилі. Зовсім нещодавно у Житомирі з'явився новий вид відпочинку - Сапбординг. Тепер у літню спеку ви можете разом із родиною поплавати на дошці з веслом у руках. Під час плавання можете позмагатися наввипередки, насолодитись навколишньою природою та поринути у дитинство. Такий відпочинок не лише принесе море емоцій, а й стане корисним для здоров'я, а ваші діти не забудуть такі вихідні.


Проте, якщо ви не любитель водних забав у Гідропарку знайдеться ще одна активна розвага. Для дорослих і дітей тут на декілька метрів розташувався Мотузковий парк. Дитячий маршрут сягає 1,5 метрів у висоту, а дорослий до 4 метрів. На обох маршрутах вас очікує 10 мотузкових етапів.


Для тих хто любить спокій та гармонію ми пропонуємо відправитись у парк культури та відпочинку імені Юрія Гагаріна. Тут разом із своєю родиною ви можете гуляти вузькими стежками, пройтись по підвісному мосту та побачити усю красу річки Тетерів. У парку росте 80 видів дерев та кущів, які були привезені із різних куточків світу. Також тут можна подивитись на фонтани, які вишукувались сходами.


Також у будь яку пору року Житомирський академічний український музично-драматичний театр імені Івана Кочерги готовий зустрічати маленьких та дорослих глядів. Похід на виставу усією родиною стане не лише приємним проведенням дозвілля, а й залишить море позитивних вражень. Репертуар театру різноманітний: це і дитячі вистави, відомі п'єси перекладені на українську мову, комедії та авторські вистави. Окрім власних талантів театру на сцену виходять відомі українські артисти. Також приємним бонусом стануть ціни на білети.


Якщо ви справжній романтик відправляйтесь у село Старий Солотвин на Острів кохання. Тут ви не знайдете ресторанів чи театрів - тільки маленький, старий будинок, який стоїть на острові посеред річки. Його вид зачарує будь-кого. Тут ви можете влаштувати романтичну вечерю чи просто взяти кухоль чаю та насодитись видом. А якщо ваша пара любить фотографуватись, то це кращий фон для love story.